Pankart Magazine Sayı 2 Başvurusu

Pankart Magazine’nin “Vücutlar & Kabuklar” temalı 2. sayısına başvurmak isteyen sanatçılar başvurularını [email protected] email adresi üzerinden yapmalıdır. Başvuru e-maillerinde konu kısmına “Pankart Sayı 2 Başvurusu” yazılmalıdır.

Başvuru emailinde aşağıda bulunan beyannamenin imzalı halinin taratılmış pdfi, başvurulmak istenen eser, eserin künyesi, varsa eser hakkında üç cümleyi geçmeyecek yazı ve sanatçı hakkında kısa bir tanıtım yazısı bulunmalıdır. Hepsinin tek bir e-mailde olması, herhangi bir aksaklık ya da eksiklik yaşanmaması adına daha iyi olacaktır.

İmzalanmış beyanname içermeyen ve 14 Şubat 2021 tarihinden sonra atılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Her sanatçı en fazla 2 eser ile başvurabilir, başvurularda aynı eserin birden fazla fotoğrafı (detay fotoğrafları, farklı açıdan fotoğrafları vs.) bulunabilir.

Başvurulan eserlerin fotoğraflarının kalitesinin en az 300 ppi olması ve de temaya uygunlukları göz önünde bulundurulacaktır. Sadece olumlu başvurulara 14 Şubat 2021 tarihinden sonra başvuru yapılan e-mail üzerinden geri dönüş yapılacaktır, e-mail ile iletişimde sorun yaşayacak sanatçıların iletişim için başka bir alternatifi başvuru e-maillerinde sunmaları önemle rica olunur.

Beyannameyi indir E-mail at